Ken je dat gevoel als je iets mooi, iets duur hebt en het is kapot ? Dat gevoel had ik als ik mijn Urban Decay De-Slick Mattifying powder liet vallen. Ik had er voor gespaard en had eindelijk een collector item in mijn make-up collectie, maar ja , hij viel uit mijn handen.
Poeder helemaal stuk en de verpakking, tja , er was ook een brok af.?
Via Instagram hadden mij mensen laten weten dat je dit kon herstellen met Rubbing Alcohol. Wat is me dat ??
Na wat opzoekingswerk kwam ik te weten dat dit zuivere alcohol is . Je kan dit kopen in de supermarkt, maar dit zijn wel grote flessen. Wat moet je er dan mee als je geen advocaat of andere alcohol maakt.
Ik ben naar de apotheek gegaan voor alcohol van 75 % , deze kan ik nog gebruiken voor te ontsmetten.
Ik heb het eerst geprobeerd op een gebroken oogschaduw, en toen dit lukte heb ik de Urban Decay powder onder handen genomen. Kijk je mee ?
De poeder fijn maken, de alcohol erbij, ik gebruik een pipetje omdat dit gemakkelijker werkt, en dan alles goed mengen tot je een papje krijgt.
Als alles goed vermengd is proberen de poederpap zo plat mogelijk uit te smeren en de randen proper maken. Dan kan hij een nachtje drogen.
Idem met de Urban Decay powder .
Na het nachtje drogen is hij niet perfect maar je hebt toch geen kapotte poeder meer . Gemakkelijker om weer te gebruiken .
Veel plezier .
Liefs Veerle ?